Opinie o biurach matrymonialnych

Sympatia robi agencję towarzyską, czyli burdel na łączach

dziewczyny do towarzystwa na sympatii

Popularny w całej Polsce portal randkowy Sympatia.pl kupczy swoimi Użytkownikami.

Fakty są smutne zwłaszcza wtedy jeśli Użytkownicy nic o tym nie wiedzą, bo wszystko dzieje się za ich plecami.

Serwis Sympatia to portal randkowy którego mottem jest miłość, ciekawe jak zareagują klientki tego serwisu, gdy zobaczą że zostały dziewczynami do wynajęcia?


Szukasz miłości, to pewnie jesteś "wydajna i łatwa w użyciu".


Jak zareagują mężczyźni rejestrujący się w Sympatii gdy dowiedzą się, że dziewczyny nie szukają tam łatwych pieniędzy tylko miłości?
Bo jak wytłumaczyć facetowi który wszedł do serwisu poprzez link "dziewczyny do wynajęcia" obok innych ogłoszeń typu "Masz ochotę na sex", "Sex randki", "dołącz do osób szukających niezobowiązującej przygody", czy wreszcie "Wydajna i łatwa w użyciu".

Czy zrozumie On że po rejestracji na Sympatii może poznać swoją przyszłą żonę? Szczerze w to wątpię, jakim celem kierowali się marketingowcy z Sympatia.pl, czy chodzi tylko o to aby ściągnąć do serwisu jak największą ilość samców, którym popęd przesłonił myślenie i tym prędzej będą kupować abonamenty w serwisie?

Co natomiast z kobietami, co z tymi które się zarejestrowały i również wydają pieniądze w tym "portalu randkowym", aby znaleźć swojego wymarzonego wybranka.
Historia w większości przypadków tak się zakończy że trafią tylko na nagrzanych gości, którzy będą chcieli się na nich wyżyć seksualnie, bo przecież im chodzi tylko o jedno, aby dobrać się jak najszybciej do "samicy" i zrobić sobie dobrze. Oczywiście przed całym tym fajerwerkiem będą tańczyć najpierw bajerując nieświadomą kobietę na miłość lub obiecując cuda wianki.

A może czegoś nie zrozumiałem, może to jakieś nowe trendy serwisów randkowych? Może najzwyczajniej w świecie dla Sympatia.pl wynajęcie dziewczyny oznacza płatne (bo przeważnie wynajęcie czegoś/kogoś to są koszty) wyznawanie miłości lub zaprowadzenie przed ołtarz ukochanej wybranki?

Na zakończenie, skoro Sympatia.pl chce pretendować do miana seks portalu, to niech nie będzie tchórzem inie chowa się promując miłość pod przykrywką seksu. Niech reklamuje się tak jak robią to inne portale tego typu np. sex student lub podobne traktujące o seksie, a nie o miłości.
Nie ma problemu, znajdą się jeszcze inne serwisy społecznościowe, gdzie można np. wynająć dziewczyny na imprezy okolicznościowe typu elite portal i takie serwisy rozumiem jak reklamują się właśnie w taki sposób.

Poniżej zdjęcie na którym widać czarno na białym jak za plecami kobiet reklamuje się serwis Sympatia.pl, moim zdaniem to wstyd, wstyd przed milionami Polaków których podobno mają w serwisie.

Pełna wersja

dziewczyny do wynajęcia na portalu sympatia

Skrócona wersja

dziewczyny do wynajęcia na portalu sympatia
Leave a comment

Please make sure you are loged in to Disqus in order to leave comment