Opinie o biurach matrymonialnych

Studentki w biurach matrymonialnych

Studentki w biurach matrymonialnych

Kogo możemy spotkać w biurach matrymonialnych? Czy spotkamy w biurze piękne młode dziewczyny czy dojrzałe kobiety?

Znajdziemy te piękne i młode , ale niestety w bardzo ograniczonej ilości. Przeważnie piękne i młode dziewczyny szybko są rozchwytywane w świecie realnym lub w serwisach randkowych. Wiele studentek korzystających z serwisów randkowych lub biur matrymonialnych szuka swoich wybranków głównie poprzez kontekst finansowy, deklarują miłość ale większe znaczenie dla nich ma aspekt zamożności u przyszłego partnera na życie.

Nie wszystkie Panie oczywiście pragną tylko pieniędzy, część z nich z pewnością szuka tylko i wyłącznie miłości, zdarzają się również mężczyźni którzy chętnie będą finansować swoje wybranki, ale czy biuro matrymonialne jest tą instytucją w której powinno się szukać aspektów finansowych? Czy miłość i pieniądze potrafią iść w parze? Z pewnością tak, ale pieniądze nie mogą być głównym priorytetem bycia z partnerem bo tylko kwestią czasu będzie rozstanie.

Sponsoring, a prawdziwa miłość?

Podsumowując, nie szukajmy miłości w biurach matrymonialnych jeśli chodzi nam o kontekst relacji mniej lub więcej finansowy. Zamiast przychodzić do biur matrymonialnych szukajmy parterów w serwisach randkowych lub stronach przeznaczonych do spotkań sponsorowanych, przykładem może być serwis znaleziony w internecie o tematyce sponsorowania studentek w formie jednorazowej pomocy lub stałego układu: studentka szuka sponsora.
Na tej właśnie stronie znajdują się oferty studentek oraz sponsorów zgrabnie nazwanych Mecenasami studentek (Mecenasi piękna?).
Oczywiście na całym świecie zdarzają się udane małżeństwa w których jedna strona ma znacznie więcej finansów niż partner, ale warto pamiętać: albo jesteśmy w układzie z pieniędzmi, albo z partnerem którego kochamy i który ma pieniądze. Wybierajmy mądrze, bardziej sercem niż rozumem.

Leave a comment

Please make sure you are loged in to Disqus in order to leave comment