Opinie o biurach matrymonialnych

Oszusci i oszustki w portalach randkowych?

kobieta okrada meżczyzne

Czy w portalach randkowych i serwisach towarzyskich można natknąć się na oszustów?

Niestety jest to prawdą, trzeba być niezwykle ostrożnym spotykając się z nieznanymi nam osobami, dlaczego?
Ograniczone zaufanie
Nie tylko kobiety powinny mieć ograniczone zaufanie do mężczyzn, tak samo mężczyźni do kobiet. Słaba płeć może okazać się zaskakująco przebiegłą osobą. Co warto wiedzieć, jak się zabezpieczyć przed utratą nie tylko pieniędzy ale i wiary w drugiego człowieka?

Faceci oszukują kobiety
Przeważnie zaczynają już od zdjęcia, jest ono w najlepszym wypadku bardzo stare gdzie nie widać nadwagi lub innych przypadłości, a koncząc na nieprawdziwych informacjach osobistych. Często tacy panowie są żonaci, nie mają takiego wzrostu lub lat jak mają to opisane we własnych profilach. Możemy na swojej drodze spotkać mężczyznę który zechce pożyczyć od kobiety pieniądze (na chorą mamę), których nigdy już nie zobaczymy.
Kobiety oszukują mężczyzn
Wydaje się że z faceci oszuści to standard (dużo o tym się słyszy), niestety ta przypadłość również dotyka coraz częściej kobiet. Podobnie jak u mężczyzn zdarzają się w małym stopniu przekłamania na temat stanu cywilnego lub częściej zaniżania swojego wieku. Ale największa przypadłość to naciąganie i złodziejstwo, niestety przeważnie są to kobiety zdesperowane w wieku do 35 lat (choć są wyjątki).

Jak działa oszust w sieci i w realu
Jeśli chodzi o kobiety, często proponują wysyłkę swoich nagich lub półnagich zdjęć za pieniądze, sms, kod telefoniczny, kartę telefoniczną, jednym słowem cokolwiek abyśmy wydali na to jakieś pieniądze.
Naciągaczki, są to już bardziej wyrafinowane dziewczyny, większość facetów myśli że kilka razy postawi drinka i tak rozwinie się dalsza znajomość, nic bardziej mylnego. Wydawanie pieniędzy w barach i knajpach to początek, jeśli znajomość ciągniemy dalej okazuje się że coraz częściej zatrzymywani jesteśmy przed markowymi wystawami z ciuchami, butami, torebkami bardzo drogimi kosmetykami i perfumami. Nie dziwi już nawet gdy kobieta zachłannie zaczyna patrzeć na witrynę dealera samochodowego, jeśli jest naprawdę wyrafinowana, to jej oczy spoglądają na takie marki jak Mercedes, BMW, Mini, Lexus, Volvo i inne luksusowe SUV'y, auta coupe lub cabrio.

Podsumowanie
Należy być ostrożnym w znajomościach i uważnie słuchać może nie serca, a bardziej swojej intuicji. Szanujmy siebie i nie pozwalajmy szargać swojej godności (no chyba że chcemy się zabawić lub sprawdzić w takich sytuacjach), pamiętajmy też o relacjach opisanych w artykule bogata żona biedny mąż, nie wszyscy chcą nas naciągnąć tylko godnie żyć w związku partnerskim.
Zapraszam jeszcze do artykułu znalezionego na Oszukana.eu .

Leave a comment

Please make sure you are loged in to Disqus in order to leave comment