Opinie o biurach matrymonialnych

Gdzie single mogą poznać partnera?

gdzie single mogą poznać partnera

Ekspert radzi, jeżeli bezskutecznie korzystaliśmy z portali randkowych i biur matrymonialnych bez oczekiwanych efektów, może warto zrobić sobie małą przerwę w poszukiwaniach i zrobić zupełnie coś innego? Często takie zabiegi bywają niezwykle skuteczne!

Nie szukaj, a znajdziesz?
Tak, zróbmy sobie półroczną lub roczną przerwę w poszukiwaniach i wymyślmy coś innego, poznajmy więcej osób które mogą zostać naszymi kolegami lub koleżankami Takie kontakty mogą doprowadzić nas do celu, brzmi super tylko jak to zrobić?
Już odpowiadam, mając duże grono przyjaciół lub znajomych dostajemy zaproszenia na różne imprezy, spotkania ze znajomymi, popularne domówki, a na nich istnieje duża szansa że wśród zaproszonych gości wpadniemy komuś w oko lub ktoś wpadnie w oko nam.

singielka

Jak poznać znajomych?
Odezwijmy się najpierw do własnych znajomości z przed lat, odświeżmy relację. Następną rzeczą to rozmowy z osobami w serwisach nie randkowych, mogą to być serwisy traktujące o Twoim hobby lub pracy. Najlepszą integracją jest wyjazd w grupie na np. wakacje, są portale gdzie możemy szukać osób z którymi chcielibyśmy sobie podróżować po Polsce lub po innych egzotycznych krajach. Niekoniecznie musimy jechać na taki wyjazd, ale pod przykrywką wyjazdu możemy spotykać się z osobami na żywo, być może po takim spotkaniu coś zaiskrzy i nie tylko pojedziecie razem na wspólny wyjazd...
Ciekawy artykuł ukazał się w Polskim wydaniu Neewsweeka pt. Miłość to tylko "kwestia sytuacji"?
To nie odpowiednio dobrane cechy osobowości, lecz nietypowa sytuacja sprawi, że dwoje ludzi się w sobie zakocha, dowiódł tego w laboratorium amerykański psycholog. Teraz uczeni sprawdzają jego teorię w prawdziwym życiu. czytaj więcej...

Polecam przejrzeć portale które nie mówią nic o randkach, o miłościach, o związkach, czy o ślubach i tym samym zmienić całkowicie "linię frontu".

Wyszukiwarka Podróżników Olneo.pl - Ciekawy portal w którym znajdziemy osoby na wspólny wyjazd lub wakacje.

Portal dla aktywnych GoAktiv.pl - Jeżeli nie mamy w głowie wyjazdów, to może umówmy się na wspólny spacer, bieganie, fitness, basen, rower lub inne aktywności sportowe z osobami które są z naszej okolicy. Serwis ma również opcję przez którą możemy wyszukać osoby niepełnosprawne.

Osoby towarzyszące ElitePortal.pl - Jeżeli mamy ważną imprezę, wesele lub bankiet i chcielibyśmy być na niej obecni ale etykieta wymaga by przyjść z osobą towarzyszącą, to wtedy możemy skorzystać z serwisu gdzie wynajmiemy odpowiednią osobę na naszą imprezę. Z wynajęciem Pani lub Pana do towarzystwa (serwis bez podtekstów seksualnych) nie powinno być problemu.
Jestem zdania, że warto ponieść koszty wynajęcia i być na imprezie na której będzie przynajmniej kilkanaście osób. Na niej mamy możliwość powiększyć kręgi znajomych i dotrzeć do celu jakim jest poznanie partnera na życie.

Podsumowując
Nie powinniśmy bać się eksperymentować, próbować nowych ścieżek w poznawaniu nowych osób, jeżeli czujemy się zmęczeni randkowaniem, poznajmy osoby z innych portali niż randkowe. Zacznijmy przygodę!Leave a comment

Please make sure you are loged in to Disqus in order to leave comment