Opinie o biurach matrymonialnych

Biuro matrymonialne VIP

biuro matrymonialne vip

Czy mogę zostać klientem VIP w biurze matrymonialnym ?
Oczywiście że tak, przeważnie usługa różni się ceną i skierowana jest do osób zamożnych, osób z wyższej kadry menadżerskiej, kierownictwa, właścicieli i prezesów firm, a nierzadko rentierów. Krótko mówiąc skierowana jest do osób które mogą sobie pozwolić na wydanie kilku lub kilkunastu tysięcy złotych za bycie vipem w biurze matrymonialnym.

Co oznacza być członkiem VIP w biurze matrymonialnym ?
Jest kilka biur matrymonialnych nie tylko w Warszawie, które oferują usługę prestige, gold, premium, platinium, programów vip i kuszą nas tymi wymyślnymi nazwami prestiżowych pakietów.
Raczej nie ma w wypadku klientów VIP i standardowych klientów większych rozbieżności, szukanie odbywa się tą samą utartą ścieżką, klienci biur matrymonialnych dla VIP dostaną indywidualne prowadzenie lub tzw. pomoc na zawołanie. Osobiście nie spotkałem się z biurem które przykładowo zaprasza swoich klientów VIP na spotkania w gronie osób które korzystają z pakietu VIP, czy Prestiż, a moim zdaniem powinien to być standard.

Ekskluzywne biuro matrymonialne
Wiele biur matrymonialnych mocno nadwyręża słowo ekskluzywne, biuro powinno wypracować sobie taką nazwę poprzez szeroki wachlarz skutecznej oferty oraz wystroju biura matrymonialnego w którym przyjmuje swoich gości. W rzeczywistości słowo "ekskluzywne" użyte w biurze oznacza większą cenę za usługę i nic ponadto.

Podsumowując:
Po przejrzeniu ofert biur które są wymienione na głównej stronie nie mogę potwierdzić, że najdroższe oferty zwane prestiżowymi pakietami wpływają na jakość lub szybsze odnalezienie właściwego partnera życiowego. Będę monitorował działalność biur matrymonialnych i aktualizował wpis jeżeli zanotuje jakiekolwiek zmiany na plus w biurach dla osób z pakietem VIP czy ofertą Prestige.

Leave a comment

Please make sure you are loged in to Disqus in order to leave comment